Baskı Çözümlerimiz

Anasayfa /

Hizmetlerimiz /

Baskı Çözümlerimiz

Dijital Baskı

Aslan Reklam olarak, dijital baskı ihtiyaçlarınızda modern ve yenilikçi makine parkurumuz, konusunda uzman ekibimiz, kaliteli ekipman ve işçiliği harmanlayan titiz üretim ve uygulama süreçlerimizle yanınızdayız. Tüm iç mekan ve dış mekan dijital baskı ihtiyaçlarınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Aslan Reklam, reklamcılık sektöründeki deneyimi ve iş kalitesini, her geçen gün geliştirdiği makine parkuru, bünyesine eklediği yeni teknolojiler ve sürekli geliştirdiği çalışma ekibi ile başarı çıtasını her gün daha yükseğe koymaya devam etmektedir. Bu nedenlerle Aslan Reklam Bursa’da “Dijital Baskı” denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmuştur.

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış olan grafik tasarımlarının farklı materyaller üzerine farklı uygulama alanları ile görselliğin kaliteli, hızlı bir şekilde reklama dönüştürme aracıdır. Başlıca folyo, one way vision, vinil, mesh gibi malzemeler dijital baskının vazgeçilmezlerindendir. Ülkemizde en çok solvent ve su bazlı mürekkep baskı tercih edilmektedir. Son birkaç yıldır, öncülerinden olduğumuz Uv Baskı ön plana çıkmaya başladı.

Dijital Baskının Avantajları Nelerdir?

 • Baskı Kalitesi

  Dijital baskı kalitesi bu alanda teknolojinin hızla ilerlemesine paralel olarak sürekli artmakta ve ofsete yaklaşmış durumdadır.

 • Uygun Maliyet

  Dijital baskı kalıp gerektirmez ve ofset baskı gibi kurulum maliyeti yoktur. Minimum adet sınırı da yoktur. Bu yüzden özellikle düşük adetlerde maliyet ofset baskıya göre çok düşüktür.

 • Hız

  Kalıp hazırlığı olmadığı için dijital baskı daha kolay ve hızlı bir çözümdür.

 • Kişisellik

  Dijital baskılı reklam afişleri kişiye özel basılabilmektedir. Her bayiye veya bölgeye özel, farklı içerikli reklam ürünleri bastırabilirsiniz.

Baskı Çözümleri Örneklerimiz

Neler Yapıyoruz?

Diğer Hizmetlerimiz

Yaptığımız çalışmaların kalitesine ve size katacağı değere emin bir şekilde işimizin hakkını vererek çalışıyoruz.

Previous
Next
error: İçerik korunmaktadır !