Hizmetlerimiz

Anasayfa /

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Yaptığımız çalışmaların kalitesine ve size katacağı değere emin bir şekilde işimizin hakkını vererek çalışıyoruz.

Araç Kaplama

Araç Kaplama

Her tür araca başarıyla uygulanabilen, özel olarak tasarlanmış görseller ile aracın tamamen kaplanması ya da aracın firma kurumsal renklerine uygun olarak renginin değiştirilmesi uygulamasıdır.

Baskı Çözümlerimiz

Baskı Çözümlerimiz

Aslan Reklam olarak, dijital baskı ihtiyaçlarınızda modern ve yenilikçi makine parkurumuz, konusunda uzman ekibimiz, kaliteli ekipman ve işçiliği harmanlayan titiz üretim ve uygulama süreçlerimizle yanınızdayız.

Cephe Reklamları

Cephe Reklamları

Her türlü cephe kaplama uygulamalarını profesyonel ekibimizle, en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Başlıca cephe giydirme uygulamalarımız One Way Vision (Delikli Folyo), Folyo Kaplama, Mesh Germe, Vinil Germe, Kumlu Folyo (buzlu FOlyo) ve Cam Filmi şeklinde gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Firmanızın kurumsal imajına katkı yapacak görsel çalışmaların tarafımızca hazırlanıp dilediğiniz malzemelerin üzerine uygulanması çalışmalarıdır.

Kutu Harf

Kutu Harf

İsteğinize göre Alüminyum, Paslanlmaz, Akrilik ya da Pleksi malzemelerden üretilebilen ışıklı ya da ışıksız kutu harf uygulamalarıdır.

Ofis İçi Cam Kumlama & Folyo

Ofis İçi Cam Kumlama & Folyo

Ofis içi cam kumlama (buzlama) ve folyo uygulamalarımız sayesinde ofis ya da iş yerinizin camları sökülmeden yerinde kaplanarak maliyet ve zaman açısından ciddi bir kazanç sağlarsınız.

Totem & Pilon Tabela

Totem & Pilon Tabela

Totem / pilon tabelalar, firmanızın dış mekanında, yol kenarı, fabrikanızın bahçesi gibi alanlarda kullanılan çift tarafı ya da çok yüzeyli tabelalardır.

Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Aslan Reklam olarak uzman üretim ekibimiz ve kaliteli malzemeler kullanarak her türlü ürün promosyon ürünleri ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Yönlendirme Tabelaları

Yönlendirme Tabelaları

Kapı isimlikleri, Asetatlı sistem kapı isimlikleri, Askılı sistem yönlendirme tabelaları, pleksiglas kapı isimlikleri, modüler mıknatıslı kapı isimlikleri ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

error: İçerik korunmaktadır !